Çıkma Teklifi

Çıkma Teklifi Nasıl Yapılır?

Çıkma teklifi konusunu güzel ve başarılı bir örnek üzerinden açıklayalım.

– Selam, nasılsın

– İyiyim sen nasılsın

– Bende iyiyim hiç rafting yaptın mı?

– Biraz korkmakla birlikte evet

– Peki benimle tekrar denemek ister misin?

– Biraz acemi sayılırım

-Ben yardım ederim

-Olmaz alay edersin

– Belki

– O zaman gelmem

– Peki madem (ezik bir kişi lütfen gel dalga geçmem tarzında bir cümle söylerdi)

– Ben alay edilmeye gelemem

– Söz vermiyorum ama denerim

-Olur anlaştık o zaman geliyorum

Bu diyalogdan öğrenilecek çok şey var. Cümleler basit görünebilir ancak altında yatan anlamlar çok farklı. Kızın gelmem şeklindeki restine karşılık alttan alıp ne olur, lütfen, kırma beni vs.. cümleler kullanılsaydı kendini muhtaç bir duruma sokmuş olacaktı. Bunun yerine daha eğlenceli espritüel tarzda bir konuşma yaparak karşı tarafın güzelliğinden kolay bir şekilde etkilenmediğini kendi gerçekliğinde yaşadığını içten içe ifade etmiş oldu. Buradan hareketle şunu çok rahatlıkla söyleyebiliriz ki çıkma teklifi etmek için öncelikle çekicilik oluşturmamız gerekir.

Bir Kızla Ne konuşulur

Çıkma TeklifiGüzel bir bayanla tanıştığını düşün tabi iş bununla bitmiyor konuşacak ilgi çekici bir konuya da ihtiyaç duyacaksın. Sohbet esnasında bir sessizlik olması durumunda bunu senin bir konu açarak çözebilmen gerek çünkü konuşmayı sen başlattın. Bir kızla ne konuşulur konusunda benim size vereceğim en iyi tavsiyelerden biri “iletişim” konularıdır. İlişkiler alt başlığı altında da bunu söylemek mümkün. Bir kızla konuşurken futbol, spor, bilgisayar tarzında erkek muhabbetleri yapmak tahmin edeceğiniz üzere çok hatalı bir yaklaşımdır. Esasında bu tür konular kalitesiz konular değildir ama içinde insan ilişkilerini ve iletişimi barındırmadığı için sıkıcı gelecektir.  İnsanlar karşılıklı konuştukları bu iletişim konularından dolayı birbirlerini daha iyi tanır ve kimin kendisine daha uygun olup olmadığını buradan anlayabilir. Tam da bu yüzden bu konular çekici ve eğlencelidir. Esas olan hikayenin konusundan ziyade onu nasıl sunabildiğindir. Genelde başarılı anlatıma sahip olanlar hikayeyi daha önceden hazırlayıp tekrar ederler ve bunu ortamda minimum birkaç kez insanlara anlatmadıkça o hikaye mükemmele ulaşamaz.

Nasıl Karizmatik Erkek Olunur

Karizmatik erkek olmak konusunda yapılan bilimsel bir araştırmaya göre kadınların bir erkekte aradıkları özellikler çok şaşıracaksınız ama şu şekilde sıralanıyor.

1)      Dürüst olması

2)      Espritüel olması

3)      Etkileyici bir ses tonu

4)      Özgüven sahibi

5)      Olgun olması

6)      Anlayış olması

7)      Yakışıklı olması

Evet yanlış okumadınız arkadaşlar kadınların erkeklerde görmek istediği özelliklerden ilk altı sıra erkeklerin karakteristik özellikleri ile ilgili, yakışıklılık ise tüm bunlardan sonra geliyor! Kadınlar bir erkeği öncelikle tanımak istiyor, ona sorduğunuzda kaslı, yakışıklı, zengin biri istediğini söylese dahi uygulamada tam tersini yapıyorlar çünkü çekicilik kavramı kadınlarda gerçekten farklı işliyor. Peki karizmatik erkek özelliklerimizi nasıl geliştirebiliriz bundan da bahsedelim.

Kendini Geliştir: Kişiliğini ve becerilerini her zaman geliştir. İçinde bulunduğun zamanın tadını çıkar, ayrıca hayatını daha farklı ve ilginç kılmak özgüvenini geliştirecek ve çekiciliğini artıracaktır.

İletişim Taktiklerini Keşfet: Etkili bir ses tonu ve vücut dilini kullanmayı öğren, bilinçaltı iletişim yöntemlerini keşfet.

Çekicilik Kavramı: Kadınlara yaklaşırken diğer erkeklerden daha farklı ol ve bunu çekici bir biçimde uygula. Her daim bardağın dolu tarafını görmeye çalış, hayata pozitif bakan birisi ol. Bu pozitiflik çekiciliğini otomatik olarak fazlasıyla artıracaktır.

Aslında bu teknikleri saymakla bitiremeyiz bu konuda o kadar çok örnek ve kullanışlı taktikler var ki. Mekanına, kişisine veya zamanına göre değişen bilgileri nokta atışı öğrenip hayatımıza uygulayarak inanılmaz sonuçlar görebiliriz.

Benim de Bizzat Kullandığım ve Faydasını Gördüğüm “Karizmatik Erkek” ve “Çekicilik” Sırlarını Buradan Keşfedebilirsin!

Reklamlar

About cikmateklifiyollari

Çıkma Teklifi Nasıl Yapılır? Tanımadığın Bir Kızla Nasıl Konuşulur? Bir Kızla Tanışma Konusunda Tecrübe Edilmiş Tüm Sırlar Burada!
Bu yazı Çıkma Teklifi içinde yayınlandı ve , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s