Çıkma Teklifi Sözleri

Çıkma Teklifi Sözleri Hazırlık Aşaması

Çıkma Teklifi SözleriÇıkma teklifi sözleri konulu bu makalemizde; kızları ne şekilde, nereye davet edeceğiniz ve davete nasıl evet yanıtı alacağınız konuları üzerinde duracağız. Bir ilişkinin en önemli anlarının belki de en başında çıkma teklifi anı gelir. Hiçbir zaman unutulmayan bu anın da gayet güzel planlanmış ve başarıya ulaşmış derecede iyi bir fikir ile gerçekleşmiş olması gerekir. Çıkma teklifi sözlerini seçmek de çıkma teklifini planlamak kadar önemlidir. Çünkü konuşma anında kullanacağınız kelimeler sizin kötü planınızı çok kötü bir hale de getirebilir, tam tersi olursa planınız kötü bile olsa kabul görebilir. Yani planınızı sunuş şekliniz oldukça önemlidir. Çıkma teklifini yapmadan önce mutlaka geçmişten gelen bir hazırlığınız olmalı. Zevkleri, nelerden hoşlandığı, neleri sevdiği gibi konularda bilgi sahibi olursanız sizin için her şey daha kolay olacaktır. En azından karşınızdaki kişiyi hiç sevmediği bir şarkıcının konserine davet etmekten kurtulmanız bile yeter.

Çıkma teklifi ederken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Bunlardan ilki planlarda seçimleri sizin yapmanızdır. Yani karşı tarafa şunu mu yapalım, bunu mu yapalım tarzı sorular sorarsanız bayanların gözünde küçük düşebilirsiniz. Bu şekilde yapılacak teklifler başarıya ulaşamayacaktır. Çünkü eğer lider kişiliğinizi öne çıkarırsanız kadınların gözünde de bir adım öne çıkmış olacaksınız. Çekiciliğin de bir adımı olan liderlik özelliği, kadınların gözünde değerinizi arttırır ve ilgileri üzerinize çeker. Planınızın kusursuz olması da sizi öne çıkaracak olan bir başka özelliktir. Yani çıkma teklifi sözlerinizde planınızın her şeyinde bahsetmelisiniz. Çıkacağınız gece otobüs saatine kadar ince eleyip sık dokumalısınız. Nereye gideceğinizi, kaçta ve nasıl gideceğinizi, karşınızdaki bayanı nerden alıp ne zaman bırakacağınızı iyi planlamış olmanız karşınızdaki açısından oldukça önemlidir. Bu şekilde iyi planlanmış bir planın bozucusu olmak istemeyecek olan karşı taraf, bu teklifinizi de reddetmeyecektir.

Çıkma Teklifi Sözleri ve Liderlik Özelliği

Çıkma Teklifi SözleriBu planlarınızı yaparken dikkat etmeniz gereken diğer konu ise, sıradan olmamaktır. Yani herkes gibi sinemaya gidelim, kafede oturalım tarzı teklifler kızların hoşuna gitmeyecektir. Daha ilginç ve yaratıcı tekliflerle gitmek, karşı tarafın kabul etmesini kolaylaştırır ve size artı puan kazandırır. Ayrıca çıkma teklifi sözlerinizde kesinlikle hadi kelimesini kullanmamalısınız. Bu kelime çoğu bayana itici gelecek ve teklifinizi reddetmesine sebep olacaktır. Hadi bir yerlere gidelim şeklindeki teklif hem sıradan hem liderliğin sizde olmadığı, hem iyi planlanmamış ve değersiz bir teklif olacaktır ve kabul görme şansı oldukça düşüktür. Gideceğiniz yerlere karşınızdakini iyi tanıyarak karar vermelisiniz. Gösterişi çok seven kızlar hariç, diğer kızların yanında kesinlikle gösteriş yapmamalısınız ve gerekirse daha mütevazı yerlere gitmelisiniz. Kısaca karşınızdakinin durumu neyse ona göre hareket etmeli, orijinal çıkma teklifi sözleri düşünmeli ve onunla aynı seviyede olduğunuzu hissettirmelisiniz. Gideceğiniz yerlerde de yorucu aktivitelerden uzak durmalısınız. Genellikle karşınızdakinin eğleneceği ve seveceği aktivitelere gitmek gelecek açısından da olumlu olacak ve belki sizinle yeniden bir yerlere gitmek için teklif karşı taraftan gelecektir. Dışarı çıktığınızda da liderlik özelliğinizi göstermelisiniz. Kesinlikle karşı tarafın elini cebine sokturmamalısınız ki centilmenliğinizi son noktasına kadar kullanmalısınız. Yolda yürürken ve konuşurken bile nazik olmak sizden hoşlanmasını sağlayabilir. Çünkü bayanları konuşurken değil beraber vakit geçirdiğiniz zamanlarda birbirinizi daha çok tanır ve asıl yakınlaşmaları o anlarda yaşarsınız.

Dikkat etmeniz gereken son husus ise, davetinizi arkadaşlar içinde yapmamalı, tek olsanız bile diğer arkadaşlarınızı davet etmemeye dikkat etmelisiniz. Toplum içinde birbirinizi tanımanız daha zor olacak ve öne çıkmanız sizin için sorun olacaktır. Sonuç olarak bunlara dikkat ederek ve güzel çıkma teklifi sözleri kullanarak edeceğiniz tekliflerin sonuçlarının olumlu olacağını söyleyebilirim. Yine de eğer olumsuz cevap alırsanız üzülmeden başka zamanlarda yeniden denemek için girişimde bulunmalısınız.

Çıkma Teklifi Sözleri Hakkında Erkeklerin %98’inin Bilmediği Teknikleri ve Karizmatik Erkek Sırlarını Öğrenmek İçin Buraya Tıkla!

Reklamlar

About cikmateklifiyollari

Çıkma Teklifi Nasıl Yapılır? Tanımadığın Bir Kızla Nasıl Konuşulur? Bir Kızla Tanışma Konusunda Tecrübe Edilmiş Tüm Sırlar Burada!
Bu yazı Çıkma Teklifi içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s