Çıkma Teklifi 2. Bölüm

Çıkma Teklifi ve Çekicilik Kavramının Önemi

Çıkma Teklifi 2Sizlere bir önceki yazımızda çıkma teklifi konusunda kendinizi çok fazla kasmamanız gerektiğinden ve kız arkadaş edinecekken, beklemek yerinde saymak yerine, sokağa çıkmanın faydalı olacağından söz ettik. Bu yazıdaysa, sizlere nasıl çıkma teklifi edileceğinden bahsedeceğiz. Teklifinizi ettiğinizde, bahsettiklerimize uyarsanız, alacağınız cevap her zaman olumlu olacaktır. Erkekler, nasıl çıkma teklifi yapılacağı sorusunu merak ederler. Cevabını bilmedikleri için de çeşitli hatalara düşerler. Teklif yapılırken, neler söylenmelidir, nasıl davranılmalıdır gibi sorular, erkeklerin en çok merak ettikleri sorular arasındadır hoşlandıkları bir kız olduğunda. Aslında erkeklerin, evet cevabını alabilmeleri için, birçok yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerin uygulanması, evet cevabının alınması için yeterli olacaktır.

Erkeklerin çıkma teklifi yapacakları zamanı iyi tespit etmeleri gerekir. En doğru buldukları zamanda ve çekiciliklerinin en üst seviyede olduğu anda teklif etmeleri, karşı taraftan olumlu cevap almalarını sağlayacaktır. Çıkma teklifi yapılırken, erkeklerin kendilerini mutlaka rahat hissetmeleri gerekir. Erkekleri ön planda tutacak bazı durumlar söz konusu olduğunda, çekicilik de aynı anda ön plana çıkmaktadır. Erkekler rahat hissettiklerinde, karşı tarafın da bu durumdan olumlu etkileneceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Eğer siz kendinizi çekici hissetmiyorsanız, konuşmalar esnasında sıkıntı yaşıyor ve sıkılıyorsanız aynı zamanda bu sıkıntıyı karşı tarafa da yansıtıyorsanız, alacağınız cevap da sizleri tatmin edecek olumlu bir cevap olmayacaktır. Eğer olumlu cevap almak istiyorsanız, karşı tarafa da iyi vakit geçirtmeniz önemlidir. Kız, eğlenmeli, zamanın nasıl geçtiğini anlamamalı ve sohbetten mutlaka hoşlanmalıdır. Tam bu noktada, eğer çekiciliğinizi de koruyorsanız, karşı taraf size asla hayır cevabını vermeyecektir.

Çıkma Teklifi ve Genellikle Yapılan Hatalar

Çıkma Teklifi 2Erkeklerin çıkma teklifi esnasında yaptığı bazı hatalar bulunur. Bu hatalardan genel hatları ile kısaca bahsedelim. Bunlardan birisi; iki tarafın da birbirini iyi tanımadan bir teklifin ortaya atılmasıdır. İki tarafın da kendini rahat hissetmesi olumlu sonuç doğururken, birbirini tanımayan taraflar, ortamda rahatsız hissedeceklerdir. Bir başka yanlış ise; çıkma teklifi yapacağınız esnalarda sessizliğin yoğunluklu olarak devam etmesidir. Karşı taraf konuşmalardan sıkılmış olabilir veya başka sebeplerden dolayı konuşmak istemiyordur. Bu esnada çıkma teklifinin cevabı olumlu olamaz. Teklifler yapılırken, yalnız olmak, daha doğrusu kendi ortamınızda arkadaş çevrenizin olmaması en doğru ortamın yaratılmasında etkilidir. Teklif yapılırken, yukarıda bahsedilenlere dikkat edilmesi gerekir. Dikkat edilmediğinde, çıkma teklifi etmenin de bir kıymeti kalmaz. Teklif, ancak doğru ortamda, doğru şartlarda, doğru konuşma ve davranış şekliyle yapılırsa bir anlam ifade eder. Yani bu durumdan anlamanız gereken; çekiciliğinizin üst sınırında teklifi yapmanız olacaktır. Çekiciliğinizi kendiniz farkına varabilirsiniz ancak bu durumu karşı tarafın da idrak ettiği noktada, olumlu sonuçlar almak mümkün olacaktır. Yani; her iki taraf da teklife hazır olmalıdır.

Çıkma teklifi yaparken, aslında çok fazla cafcaflı laflara gerek bulunmamaktadır. Önemli olan teklif esnasında, doğru zamanın kollanmasıdır. Doğru zaman ve doğru mekân, çekiciliğin üst sınırda olması, kızların dikkatini çeken önemli ayrıntılardır. Aynı zamanda sizdeki arzuda karşı tarafa yansımalıdır. Yani eğlenceli olduğunuzu ve onunla birlikte bir şey yapmak istediğinizi ona yansıtmanız çok önemlidir. Nitekim eğlenceli bir arkadaşınızın size bir yere gitmeyi teklif ettiğinizde vereceğiniz tepkiyle, sıkıcı bir arkadaşınızın bir yere gitme teklifi yaptığında vereceğiniz tepki farklı olacaktır. Yani kısacası arzu ettiğinizi belli etmek çok önemlidir. Ön planda olmayı bu esnada unutmamanız da gerekmektedir. Erkeklerin dikkat etmesi gereken durumlardan birisi de; kızların duygusal bir yapıya sahip olduklarıdır. Erkekler daha çok mantıksal hareket ederken, kızlar olaylara duygusal yaklaşırlar. Bu sebeple kızlar erkeklerden hoşlanmazlarsa, direkt olarak duygularını belli ederler. Bu noktada çok fazla uğraşmaya gerek yoktur. Çünkü cevap olumsuzdur. Ancak bir kız bir erkekten hoşlanıyorsa ki bu durumu davranışlarıyla, bakışlarıyla vs. mutlaka belli eder. Bu durumda da sonuç çok büyük ihtimalle de olumlu olacaktır.

Çıkma Teklifi Konusunda İşini Şansa Bırakmak İstemiyorsan Erkeklerin %98’inin Bilmediği Sırları Keşfetmek İçin Buraya Tıklayabilirsin

Reklamlar

About cikmateklifiyollari

Çıkma Teklifi Nasıl Yapılır? Tanımadığın Bir Kızla Nasıl Konuşulur? Bir Kızla Tanışma Konusunda Tecrübe Edilmiş Tüm Sırlar Burada!
Bu yazı Çıkma Teklifi içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s