Çıkma Teklifleri

Çıkma Teklifleri Edilirken Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar

Çıkma TeklifleriErkekler, çıkma teklifleri konusunda genel olarak utangaç davranırlar. Aynı zamanda, korkularına yenik düşüp çıkma teklifi etmede çekingen davranışlar sergileyebilirler. Olumsuz cevap alacaklarına dair olan korkuları, heyecanlarını artırır. Çıkma teklifleri, o kadar da korkulası bir olay değildir. Belli bazı noktalara dikkat ederek, çok kolay bir şekilde hoşlandığınız kıza açılabilirsiniz. Birlikte vakit geçirebileceğiniz yere davet edebilirsiniz. Kendinizi sıkıntıya sokmanıza gerek bile yok. Üstelik hoşlandığınız kız da sizden hoşlanıyorsa, çok daha kolay ve keyifli bir süreç başlar.

– İlk olarak dikkat edilmesi gereken şey, bir erkek olduğunuzu unutmamak olacaktır. Erkekler cesur olur. Kendinden emin bir erkeğin tavrı, karşı cinsi etkilemede en önemli nokta olarak bilinmektedir. Kendinizi cesaretlendirmek için, “yapabiliriz” tarzı kelimeler kullanmalısınız.

– Dikkat edilmesi gereken bir diğer kural ise, eğlenceli ve neşeli bir görünüm sergilemektir. Çıkma teklifleri, eğlenceli sohbetler ve komik şakalar ile çok daha etkili olmaktadır. Elbette ki yapılan şakaların dozunu iyi ayarlamalısınız. Yapmacık görünen, sürekli yapılan şakalar itici bir hal alabilir.

Çıkma teklifleri, belli bir aşama kaydedilmeden yapılmamalıdır. Tanışma ve sonrasında flört aşamaları, yakınlaşmayı sağlayacaktır. Karşı cinsin ilgisini çekmek için, kimi zaman şakalara başvurabilir, kimi zaman ise küçük kızdırmalar uygulayabilirsiniz. Bu şekilde, sağlam bir temel üzerine oturacak olan bir ilişki elde etmiş olacaksınız.

– Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise, iltifat konusu olacaktır. Etkileme amaçlı kullanılan iltifatlar, kızların ilgisini çeker. Tabi ki bunu da abartmamak gerekir. Yapmacık iltifatlar, çocukça söylenen sözler, kötü bir izlenim bırakacaktır. Duygusal yönleriyle tanınan kızlar, kendilerini iyi hissettirecek gerçek iltifatları çok severler.

– Çıkma teklifleri, sosyalleşmenin ışığında oldukça etkili olur. Romantik organizasyonların içinde bulunmalısınız. Hatta bu organizasyonu sizin ayarlamanız çok daha iyi olacaktır. Şık ve etkileyici bir mekan seçimi, organizasyon için atılacak güzel bir adımdır. İsteksiz görünen bir kız için, emeğinizi göstermelisiniz.

Çıkma teklifleri, her zaman ilk seferde başarılı olmayabilir. Böyle bir durumda ümitsizliğe yer vermeyin. Alacağınız evet yanıtı, sizin için büyük bir başarı olacaktır. İhtimal dahilinde olan hayır cevabını ise, başarısızlık olarak görmeyin. İlk seferde evet demeyen bir kızın sonsuza kadar hayır diyeceği anlaşılmamalıdır. Ayrıca, bir kızdan alacağınız hayır cevabı, tüm kızlardan hayır cevabı alacağınızı da göstermez.

Çıkma Teklifleri Örnek Diyalog

Çıkma TeklifleriÖrnek bir diyalog ile daha net bir kanıya varabiliriz.

Erkek: Selam, nasılsın?

Kadın: Teşekkür ederim iyiyim, sen neler yapıyorsun?

Erkek: Ben de iyiyim teşekkürler. Canım sıkıldı, dışarı çıkmayı düşünüyorum, bana eşlik etmek ister misin? Bowling oynamaya gidebiliriz istersen.

Kadın: Oynamayı pek bilmiyorum ama ben.

Erkek: Ben sana bu konuda yardımcı olabilirim?

Kadın: Yapamazsam dalga geçeceğine eminim.

Erkek: Sanırım böyle bir şey olabilir.

Kadın: O zaman ben gelmesem daha iyi olur.

Erkek: Peki öyleyse sen bilirsin.

Kadın: Benimle dalga geçilmesinden pek hoşlanmam.

Erkek: Söz vermeyeyim ama bu konuda hassas davranırım merak etme.

Kadın: Öyleyse gelebilirim.

Erkek: Peki kaç gibi uygun olur senin için?

Kadın: Saat 5 gibi çıkabilirim.

Erkek: Tamam, ben seni saat 5’te alırım.

Kadın: Anlaştık. Görüşmek üzere.

Bu diyalog, çıkma teklifleri açısından o kadar da yaratıcı bir diyalog değildir. Fakat basit görünen bu diyalog, aslında birçok önemli ayrıntıyı barındırıyor. Örnek olarak, kız olumsuz cevap verdiğinde ısrarcı olunmamalıdır. Olaya neşeli ve esprili bir yaklaşımda bulunduğunuzda, olumsuz görünen durumu olumlu bir hale çevirebilirsiniz. Karşı cins, ısrar etmediğiniz için sizi farklı görecektir. Bu şekilde, şansınız çok daha yükselir.

Çıkma Teklifleri Konusunu Öğrenmekte Gerçekten Ciddiysen Çoğu Erkeğin Bilmediği Sırları Keşfetmek İçin Buraya Tıklayabilirsin.

Reklamlar

About cikmateklifiyollari

Çıkma Teklifi Nasıl Yapılır? Tanımadığın Bir Kızla Nasıl Konuşulur? Bir Kızla Tanışma Konusunda Tecrübe Edilmiş Tüm Sırlar Burada!
Bu yazı Çıkma Teklifi içinde yayınlandı ve , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s